Giv os et kald,
eller send os en mail

Slider

Fordi vi har samlet hele værdikæden på et sted, spænder Steensgaard over en bred vifte af fagområder fra mark, dyr og køkkenhave til slagtehus, kurser, salg og kommunikation.

 

Herunder kan du møde de personer, der er ansvarlige for de forskellige driftsgrene. 

Ann & Henning Wiesinger

Ejere

Camilla Noble

Kommunikation, salg og PR

T: 21151572

M: camilla@steensgaard.dk

Catherina Severin

Kurser

T: 40810044

M: catherina@steensgaard.dk

Karen Felix-Dexter

Køkkenhave

M: karen@steensgaard.dk

Lasse Nørgaard Petersen

Dyr

T: 52391617

M: lasse@steensgaard.dk

Jan Helding

Mark

T: 40117049

M: jan@steensgaard.dk

Piotr Filarsky

Slagtehus

M: slagtehus@steensgaard.dk

Steensgaard
Steensgaard 7
5642 Millinge

62 61 94 52
post@steensgaard.dk
CVR: 33281641